:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Pożar domu jednorodzinnego w regionie. Podpalacz zatrzymany przez policję

Region_, Pożar jednorodzinnego regionie Podpalacz zatrzymany przez policję - zdjęcie, fotografia

Dzięki zaangażowaniu policjantów z posterunku w Dobrzyniu nad Wisłą sprawca podpalenia domu jednorodzinnego został zatrzymany już następnego dnia. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

W miniony czwartek (05.04.18) w miejscowości Tupadły spłonął dom jednorodzinny. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym pożarze. Policjanci wraz z biegłym, którzy pracowali na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny miejsca. W wyniku tych czynności ustalili, że doszło do podpalenia, prawdopodobnie niewielką ilością substancji łatwopalnej wrzuconej przez okno.

Funkcjonariusze, którzy pracowali przy tej sprawie, już następnego dnia, w piątek (6.04.18) ustalili i zatrzymali 45-latka podejrzewanego o podpalenie. Materiał zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Jeszcze tego samego dnia decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Pożar domu jednorodzinnego w regionie. Podpalacz zatrzymany przez policję komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się