:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Pożar lasu w Kosinowie w Gminie Włocławek [ZDJĘCIA]

Strażacy gasili dziś tj. 9.08.2018 roku pożar lasu w miejscowości Kosinowo.

W dniu dzisiejszym tj. 9 sierpnia 2018 r. w godzinach popołudniowych w miejscowości Kosinowo Gmina Włocławek doszło do pożaru lasu. W pobliżu domostw zapalił się las do którego gaszenia przybyły jednostki Straży Pożarnej. W akcji uczestniczyły 4 jednostki: OSP Dąb Polski, Smólnik, Kowal i PSP Włocławek. Dzięki szybkiej akcji nie doszło do rozprzestrzeniania się ognia tym bardziej, że jak wspomniano w pobliżu znajdowały się domy. Należy zaznaczyć jak wspominali mieszkańcy, że w ostatnim czasie doszło w tej okolicy już do 4 pożarów.

Przypomnijmy, że w dniu 4 czerwca 2018 roku doszło w Kosinowie do pożaru lasu, w gaszeniu którego uczestniczyło 7 jednostek straży pożarnej.

Pożar lasu w Kosinowie w Gminie Włocławek [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Czarek - niezalogowany 2018-08-09 22:38:36

    Szkoda tylko że nikt nie wspomni o tym że pożar nie rozprzestrzenił się głównie dzięki okolicznym mieszkańcom. Zanim pierwsza jednostka dotarła, miejsce pożaru było już zabezpieczone i czekało na dogaszenie. Piszmy prawdę w tych Newsach.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 12:04:22

    ,,Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów." Pewnie że nie osobiście bo nawet ich nie publikujecie :-D

Dodajesz jako: Zaloguj się