:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Pożar w Starym Brześciu. 2 osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich do Siemianowic Śląskich

Pożary interwencje straży , Pożar Starym Brześciu osoby trafiły szpitala Jedna Siemianowic Śląskich - zdjęcie, fotografia

Do pożaru w bloku mieszkalnym w Starym Brześciu, Brześć Kujawski doszło w minioną sobotę (04.08.2018). W wyniku pożaru dwie osoby w którym wybuchł pożar trafiły do szpitala z obrażeniami, inne zostały ewakuowane do czasu przybycia służb.

W minioną sobotę 4 sierpnia 2018 roku ok godz. 19:00 służby we Włocławku dostały informację o palącym się jednopiętrowym budynku wielorodzinnym w Starym Brześciu (Brześć Kujawski).

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren działania straży pożarnej. Z mieszkania strażacy wynieśli 59-letniego mężczyznę, który znajdował się na parterze. Wcześniej z tego samego lokalu przy pomocy sąsiadów wyszedł 85-latek.

Obie osoby trafiły z wieloma obrażeniami do szpitala we Włocławku. Młodszy z nich musiał jednak zostać przetransportowany do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

Na miejscu pracowali policjanci z Brześcia Kujawskiego pod nadzorem prokuratora i biegłego. Ze wstępnych ustaleń biegły określił, iż przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

Dalsze postępowanie w sprawie wyjaśnić ma dokładne okoliczności pożaru mieszkania w Starym Brześciu.

Pożar w Starym Brześciu. 2 osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich do Siemianowic Śląskich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się