:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

P.P.U.H Paradex Emil Paradziński: Wszystko czego potrzebuje Twoje auto

Nieomal każdy z nas posiada auto, które wykorzystuje do codziennych czynności takich jak dojazd do miejsca pracy, czy wyprawa na zakupy. Dla wielu ten środek lokomocji, konieczny w codziennym życiu od czasu do czasu ulega awarii dlatego może pomóc PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PARADEX" EMIL PARADZIŃSKI z Lubrańca, które jest na rynku motoryzacyjnym od 2001 roku.

Najważniejsze dla przedsiębiorstwa jest zadowolenie klientów, dlatego firma stawia na doświadczenie, terminowość i profesjonalizm a przy tym robią to szybko, solidnie i tanio. W ich ofercie znajdują się takie usługi jak: podstawowa obsługa eksploatacyjna samochodu, naprawy mechaniczne samochodu, akcesoria i usługi dodatkowe.

Zainteresowani mogą punkt ten odwiedzić w godzinach: poniedziałek-piątek: 08:00 - 17:00, sobota: 08:00 - 15:00 nr tel. kontaktowy +48 693 768 531.

Jak podkreślił właściciel można skorzystać ze Stacji Kontroli Pojazdów, wykonującej przeglądy techniczne, serwisu opon, serwisu klimatyzacji dla samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek.

Wykonują także diagnostykę komputerową i kompleksową diagnostykę usterek elektroniki za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego.

Usługi transportowe realizowane są przez firmę w oparciu o nowoczesny tabor. Paradex oferuje także autoholowania profesjonalnym holownikiem marki MAN, pozwalającym przewozić pojazdy o masie własnej do 7 ton.

Młode Pary mogą skorzystać w najważniejszym dla nich dniu w życiu z eleganckiej, udekorowanej limuzyny marki Chrysler 300.

P.P.U.H Paradex Emil Paradziński: Wszystko czego potrzebuje Twoje auto komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się