:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Prawdziwe uderzenie na rozpoczęcie wakacji. Gwiazdy wystąpią w regionie

Rozrywka, Prawdziwe uderzenie rozpoczęcie wakacji Gwiazdy wystąpią regionie - zdjęcie, fotografia

Już niebawem bo na zakończenie roku szkolnego w Kikole kolejna wielka impreza z cyklu Festiwal Kultury Ranczerskiej.

W piątek 23 czerwca w Kikole odbędzie się już zgodnie z tradycją w ostatni dzień roku szkolnego Festiwal Kultury Ranczerskiej w Kikole. Jak zwykle atrakcji nie zabraknie.

Podczas festiwalu będzie można jak zawsze skosztować potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich. Impreza ma charakter otwarty. Tak jak podczas poprzednich edycji imprezy nie zabraknie gwiazd.

W tym roku na kikolskiej scenie wystąpi jeden z najbardziej popularnych zespołów polskiej sceny muzycznej ostatnich lat- PECTUS, znany z takich hitów jak „Barcelona”, „To co chciałbym Ci dać” czy „Oceany”.

Zespół PECTUS tworzą bracia: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). Wspólna rzeczywista praca panów rozpoczęła się w październiku 2011 roku.

8 czerwca 2013 roku PECTUS z piosenką "Barcelona" trafił do ścisłej dziesiątki największych przebojów 2012 roku i jest zaproszony na Sopot Top Trendy 2013. – 15 czerwca 2013 roku odbył się Jubileuszowy 50. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. PECTUS uzyskał nominację w plebiscycie Super Jedynek w kategorii "Super Zespół". Z Opola wyjeżdża jako zwycięzca, otrzymuje dwie Super Jedynki: w kategorii "Super Zespół" oraz "Super Występ".

11 sierpnia 2013 roku w Toruniu podczas koncertu Lata ZET i Dwójki, grupa zdobyła nagrodę za najlepszy występ wykonując utwór „Barcelona".

Zespół Pectus będzie można zobaczyć około godziny 21.00.

Na kikolskiej scenie będzie można również zobaczyć gwiazdę ostatnich lat Mateusza Ziółko. Młody wokalista zasłynął z hitu „W płomieniach”. Ostatnio nagrał piosenkę pt. „Szkło”. Mateusz Ziółko pojawi się ze swoim zespołem około godziny 18:00. 

Dołącz do nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Prawdziwe uderzenie na rozpoczęcie wakacji. Gwiazdy wystąpią w regionie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się