:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Prawdziwy wysyp gwiazd tego lata w Lubieniu Kujawskim

Kiedy: 2018-06-30 , godzina: 16:00

Rozrywka, Prawdziwy wysyp gwiazd Lubieniu Kujawskim - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Lubienia Kujawskiego latem nie powinni narzekać na brak atrakcyjnych koncertów muzycznych. Wystąpią gwiazdy, które od lat przyciągają rzesze fanów.  30 czerwca wystąpi: Power Play, Akcent i Mister Dex a na zakończenie lata: Playboys oraz Weekend.

W Lubieniu Kujawskim szykuje się bardzo koncertowe lato. Mieszkańcy miasta będą mogli bawić się na koncertach muzycznych gwiazd.  Pierwsza impreza już 30 czerwca 2018 roku. Na scenie zaprezentuje się niekwestionowany krół disco polo Zenek Martyniuk. Wystąpi również grupa Power Play, twórcy takich hitów jak „Zawsze coś oj tam oj tam”, „Co ma być to będzie” czy „Lubisz to Lubisz”. Listę zamyka czołowy zespół nurtu muzyki disco polo Mister Dex. 

To bez wątpienia jedne z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo i dance. Impreza z nimi to gwarancja dobrej zabawy.

Wygląda na to, że także  18 sierpnia 2018 roku  publicznośc czeka solidna dawka  muzycznej energii. Na lubieńskiej scenie zaprezentują się wówczas Playboys oraz Weekend .

 

Prawdziwy wysyp gwiazd tego lata w Lubieniu Kujawskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się