:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Prezydent Marek Wojtkowski podsumował spotkania z mieszkańcami

Biznes i polityka, Prezydent Marek Wojtkowski podsumował spotkania mieszkańcami - zdjęcie, fotografia

Prezydent Marek Wojtkowski podsumował tegoroczny cykl spotkań z mieszkańcami osiedli.

Przypomnijmy, od trzech lat co roku prezydent na wiosnę odbywa cykl siedmiu spotkań, podczas których nie tylko konsultuje założenia Budżetu Obywatelskiego, ale informuje o założeniach polityki społecznej, komunalnej i inwestycyjnej. Zwieńczeniem spotkań są pytania i opinie mieszkańców.

Spotkania z mieszkańcami traktuję priorytetowo, ponieważ dostarczają nam wielu cennych informacji - mówi prezydent Marek Wojtkowski. Z opinii mieszkańców wynika, że dobrze odbierają koncepcję zrównoważonego rozwoju, czyli inwestycje na wszystkich osiedlach.  Ale mam też świadomość, że czeka nas jeszcze dużo pracy, by włocławskie osiedla wyglądały tak, jak oczekują tego mieszkańcy.

Podczas corocznych, wiosennych spotkań do dyspozycji mieszkańców są również pracownicy Urzędu Miasta, jednostek organizacyjnych, spółek miejskich i służb mundurowych.

Zobacz także: Burzliwe spotkanie mieszkańców z Prezydentem Włocławka. Było gorąco [ZDJĘCIA]

Czytaj także : "Wstyd, że taki ściek płynie przez miasto". Prezydent Włocławka spotyka się z mieszkańcami [ZDJĘCIA]

Prezydent Marek Wojtkowski podsumował spotkania z mieszkańcami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się