:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Przed nami Walentynkowy Turniej w Smólniku. Skusisz się?

Karate, Przed Walentynkowy Turniej Smólniku Skusisz - zdjęcie, fotografia

IV Walentynkowy Turniej Badmintona w Grach Mieszanych odbędzie się 16 lutego 2018 roku w Smólniku. Celem zawodów jest: popularyzacja badmintona w środowisku lokalnym, wyłonienie najlepszych badmintonistów w grach mieszanych, integracja środowiska badmintonistów. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy “ START “ Smólnik.

Zawody odbędą się w dniu 16 lutego 2018 r. (piątek) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku.

Zgłoszenia należy kierować na: http://competit.pl/zgloszenie/0364/.

Ewentualne pytania prosimy kierować do Pana Andrzeja Kłódkowskiego – tel.785 474 000 do dnia 14.02.2018 r. Ilość miejsc w turnieju ograniczona.

Losowanie gier po zamknięciu listy startowej o godzinie 16.30 w dniu zawodów.  Harmonogram gier i system rozgrywek ustala organizator w dniu rozgrywek.

Kategorie: Gry mieszane

Limit wieku: zawodnicy urodzeni 2004 i starsi.

Zawody mają charakter otwarty, tzn., że udział w zawodach mogą wziąć wszyscy chętni pasjonaci badmintona, zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach, jak i amatorzy bez względu na wiek i płeć – nie obowiązują licencje  PZBad. 

Pierwszeństwo zapisów mają mieszkańcy woj. kujawsko – pomorskiego.Decyzje o przyjęciu do turnieju podejmuje organizator ( dotyczy to zawodników młodszych ).  Obowiązuje opłata startowa, którą należy uiścić do dnia 14  lutego przelewem bankowym na podane w serwisie rejestracyjnym konto:

od 6 stycznia - 5 zł od gry mieszanej

od 19 stycznia - 10 zł

od 10 lutego - 15 zł.

Organizator zapewnia wyłącznie lotki nylonowe.

Zawodnik podpisując listę startową potwierdza, że akceptuje regulamin i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do uprawiania dyscypliny badminton. Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego.  Organizator podczas zawodów zapewnia opiekę medyczną wyłącznie w postaci pomocy doraźnej. W wypadku poważnego urazu zostaje wezwana karetka.

Zasady ogólne:

a) Zawodników obowiązuje strój sportowy.

b) Za rzeczy zagubione lub skradzione organizator nie ponosi odpowiedzialności.

c) Biorąc udział w turnieju, uczestnik tym samym wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku i danych osobowych w celach promocyjnych przez organizatora.

d) Nagrody: za m-ca I-IV dyplomy i medale. Inne wedle możliwości organizatora.

e) W sprawach spornych lub nieujętych w regulaminie decyduje sędzia główny. Stosuje się regulaminy sportowe PZBad. Decyzje te są ostateczne i nie podlegają zaskarżeniu.

f) Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi, a ewentualne zmiany publikowane będą 3 dni przed turniejem na stronie: www.facebook.com/LigaBadmintona.

Przed nami Walentynkowy Turniej w Smólniku. Skusisz się? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się