:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Przedsiębiorcy z regionu znów spotkają się pod Brześciem [VIDEO]

Społeczeństwo, Przedsiębiorcy regionu znów spotkają Brześciem [VIDEO] - zdjęcie, fotografia

W pierwszym spotkaniu Łokietek Biznes Klubu, które odbyło się w 8 lutego w restauracji Falborek, udział wzięło ponad 80 przedsiębiorców. Po prezentacji nowej inicjatywy biznesowej uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich firm i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kolejne spotkanie biznesowe już 9 marca 2018 roku o godzinie 16:00.

Fotorelacje z pierwszego lunchu biznesowego znajdziesz tutaj (kliknij)

Klub Biznesu  powstały w Brześciu Kujawskim  to platforma łącząca przedsiębiorców z całego regionu. Nowy projekt daje możliwość współpracy każdej firmie niezależnie od branży. A wszytko to dzieje się przy klubie  sportowym GKS Łokietek. Cykliczne spotkania w ramach Klubu Biznesu to bardzo dobra forma promocji. Przedsiębiorca ma okazję na przedstawienie swojej oferty wszystkim zgromadzonym osobom, prezentując swoje produkty i usługi.

Podczas pierwszego lunchu panowała sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych atmosfera.  Nie zabrakło również okazji do kuluarowych rozmów i wymiany doświadczeń.

Poza dużą liczbą przedsiębiorców, na spotkanie przybył również Burmistrz Brześcia Kujawskiego, który serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości. Ponadto, w spotkaniu wzięli udział również członkowie innych Klubów Biznesu, m.in. z Klubu Biznesu Marcina Gortata, Klubu Biznesu Olympic Worcław, J Academy Business Club Bydgoszcz oraz Olimpia Biznes Klub Grudziądz.

Kolejne spotkanie już 9 marca 2018 roku o godzinie 16:00.

Przedsiębiorcy z regionu znów spotkają się pod Brześciem [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się