:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

PWSZ we Włocławku rozszerza ofertę studiów. Co proponują?

Szkoły, Włocławku rozszerza ofertę studiów proponują - zdjęcie, fotografia

14 lipca br. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał PWSZ we Włocławku  uprawnienia do prowadzenia studiów  drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku pielęgniarstwo. Studia na kierunku pielęgniarstwo adresowane są do pielęgniarek/pielęgniarzy posiadających dyplom licencjata pielęgniarstwa.

Program studiów został skonstruowany w  taki sposób, że jest aktualną i oryginalną odpowiedzią na wymagania systemu edukacyjnego i zapotrzebowanie na rynku pracy. Celem kształcenia na kierunku pielęgniarstwo jest kompleksowe przygotowanie nowoczesnej i wszechstronnie wykształconej kadry specjalistów.

Program kształcenia dla studiów II stopnia posiada profil praktyczny i umożliwia zdobycie wiedzy koniecznej do profesjonalnego realizowania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie, jak również  stwarza możliwość dalszego rozwoju naukowego. Pierwsza rekrutacja na bezpłatne studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo rozpocznie się w czerwcu 2018 roku.

PWSZ we Włocławku rozszerza ofertę studiów. Co proponują? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się