:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Rehabilitacja w Choceniu. Wkrótce uroczyste otwarcie Przychodni

Ludzie_, Rehabilitacja Choceniu Wkrótce uroczyste otwarcie Przychodni - zdjęcie, fotografia

Od 3 lipca można już korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w nowym zakładzie w Choceniu.

Można już korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w nowym zakładzie w Choceniu. Zakład prowadzi firma ”PLUS MEDICA”, którą założyli mieszkańcy gminy.

Właściciele firmy Plus Medica planują uroczyste otwarcie PRZYCHODNI REHABILITACYJNEJ. Uroczystość odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2017 r., (piątek) o godz. 10.00 przy ul. Północnej w Choceniu.

Na początek możliwe jest korzystanie tylko z płatnych zabiegów, cały czas czekamy na kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Konkursy w tej dziedzinie ciągle są odkładane. Najnowsze informacje mówią o wrześniu – informują właściciele.

Gmina postanowiła dofinansować na początek zabiegi dla mieszkańców gminy. Każdy mieszkaniec ma prawo do 30 zł dofinansowania w przypadku pojedynczych zabiegów i 50 zł w przypadku zabiegów kompleksowych.

W przypadku pojedynczych zabiegów pierwsze będą darmowe. Pieniądze będą refinansowane bezpośrednio na firmę, nie trzeba więc będzie wykonywać żadnych czynności, aby z dofinansowania skorzystać.

Kontakt do Przychodni Rehabilitacyjnej pod nr telefonu 665-295-982. Nie ma potrzeby posiadania skierowania.

Rehabilitacja w Choceniu. Wkrótce uroczyste otwarcie Przychodni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się