:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Remont za remontem. Włocławek stoi w korkach [ZDJĘCIA, VIDEO]

Sznur aut na Okrzei i Kazimierza Wielkiego we Włocławku to efekt  zamknięcia w czwartek (16.11) alei Królowej Jadwigi.

Fotorelację znajdziesz tutaj (kliknij)

Jak informują drogowcy, samochody poruszają się bardzo wolno. Zator to wina prowadzonego na tym odcinku remontu.

Kierowcy już wczoraj od rana komentowali utrudnienia, które pojawiły się we Włocławku:

Włocławek stoi !!! Z ul. Kaliskiej 83 do Hali Mistrzów 21 minut autem !!! Skąd pomysł na remont o tej porze roku? Korki na moście, teraz centrum – mówili zdenerwowani

Jak nas poinformował MZUKiD: „Jezdnia DK91 i Al. Królowej Jadwigi zostanie otwarta po zakończeniu I etapu prac, co będzie zależne od tempa prowadzonych robót i warunków atmosferycznych.  Natomiast całość prac na skrzyżowaniu (tj. obie jezdnie DK91, i wloty Al. Królowej Jadwigi oraz Al. Kazimierza Wielkiego) będzie zakończona zgodnie z umową, 16 grudnia b.r.”

Po wykonaniu remontu w Etapie I zostanie otwarty wlot i wylot Al. Królowej Jadwigi i wyremontowanego fragmentu drogi krajowej nr 91. Zamknięta zostanie z kolei druga część skrzyżowania - tj. wlot i wylot al. Kazimierza Wielkiego oraz jezdni na DK91 w kierunku centrum miasta.

Trzecim etapem robót będzie wykonanie wydłużonego wlotu drogi krajowej nr 91 po stronie Cmentarza Komunalnego. Roboty prowadzone będą połówkowo na jednej jezdni - najpierw jeden, potem drugi pas ruchu.

Remont za remontem. Włocławek stoi w korkach [ZDJĘCIA, VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się