:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Rottweiler zaatakował 3 latka w Kowalu. Czy właściciel odpowie?

Ludzie_, Rottweiler zaatakował latka Kowalu właściciel odpowie - zdjęcie, fotografia

W niedzielę tj. 12 listopada 2017 r. rottweiler rzucił się na ojca z synami, którzy spacerowali  w Kowalu na ulicy Dobrzyńskiej. Pogryziony 3-latek trafił do szpitala z obrażeniami. Policjanci w tej sprawie wszczęli dochodzenie z art. 160 kodeks karnego pod kątem narażenia chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Pisaliśmy już o tym (tutaj)

Prowadzimy postępowanie w kierunku art.160.§1. Kodeksu Karnego,  czyli o bezpośrednie narażenie człowieka na utratę życia lub zdrowia - powiedziała nadkom.  Joanna Seligowska-Ostatek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Dziecko nadal jest w szpitalu.  Policjanci ustalili, że pies posiadał  wymagane szczepienia przeciwko wściekliźnie. W toku prowadzonego postępowania zostaną wyjaśnione wszystkie okoliczności zdarzenia.

Zgodnie z art.160.§1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo zagrożenie życia lub zdrowia  podlega karze  pozbawienia wolności do lat 3.

Rottweiler zaatakował 3 latka w Kowalu. Czy właściciel odpowie? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się