:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Samochód wygrany w loterii już u Piotra z Włocławka. A jak wygrać Opla Insignie?

Polecamy, Samochód wygrany loterii Piotra Włocławka wygrać Insignie - zdjęcie, fotografia

Drugą główną nagrodę - samochód Opel Astra - w Narodowej Loterii Paragonowej odebrał pan Piotr z Włocławka. Kluczyki do auta przekazał mu 15 stycznia br. wiceminister finansów Konrad Raczkowski.

Fotorelacja TUTAJ

Szczęśliwy zwycięzca zarejestrował dotychczas na stronie loterii 101 paragonów fiskalnych, zwiększając swoje szanse na wygranie atrakcyjnych nagród.

To nie jest loteria dla bogaczy, to nie jest loteria, gdzie trzeba inwestować jakieś specjalne pieniądze. To jest loteria dla każdego, przecież zakupy robimy wszyscy. Wystarczy, że pójdziemy do sklepu i już mamy paragon, który możemy zarejestrować - powiedział zwycięzca grudniowego losowania paragonów podczas odbierania auta spod gmachu Ministerstwa Finansów.

Piotr, 44-letni finansista z Włocławka, który o kampanii Ministerstwa Finansów dowiedział się z radia, zarejestrował dotychczas 101 paragonów. W jego przypadku o wylosowaniu Opla Astry zadecydował paragon wydany na stacji benzynowej za jedyne 24zł.

To dobry przykład edukacji finansowej, że warto być uczciwym, warto wydawać i brać paragony" - ocenił minister Konrad Raczkowski, gratulując panu Piotrowi wygrania drugiej nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej. Minister dodał, że takie akcje, chociaż samodzielnie nie uzdrowią sytuacji finansów publicznych, są znacznym krokiem w tym kierunku. Dlatego Konrad Raczkowski zachęcał do rejestrowania swoich dowodów zakupu na stronie loterii: "Prawie każda z młodych osób ma dzisiaj konto na Facebooku, duża część korzysta z Twittera. W loterii  wystarczy  wziąć paragon i zarejestrować go na jej stronie internetowej. To naprawdę zajmuje  dużo  mniej czasu niż godziny, które spędzamy w Internecie, a można się stać posiadaczem takiego auta jak nasz dzisiejszy zwycięzca - powiedział minister.

Szczęśliwe tankowanie odbyło się na stacji paliw na autostradzie A1 w MOP Machnacz. Przedsiębiorca, który wydał panu Piotrowi zwycięski paragon, otrzymał również nagrodę - tablet i Pad Air 2. Nagrodę z rąk Jarosława Wojciechowskiego Naczelnika Urzędu Skarbowego we Włocławku, odebrali Michał Głowacki i Aneta Trusińska z PKN Orlen. Tablet trafi do podopiecznych Fundacji "Dar serca".

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadomić Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień. Loteria tym samym podkreśla związek między braniem paragonu, a wpływami do budżetu państwa. Dzięki temu możemy liczyć na sprawniejszą służbę zdrowia, oświatę czy transport publiczny. Pamiętanie o paragonach, to również wspieranie uczciwych przedsiębiorców i kształtowanie zdrowej konkurencji między nimi.

W loterii dotychczas zarejestrowano ponad 45 milionów paragonów na zakup towarów i usług. Każdy, kto ukończył 18 lat, może to zrobić na stronie loteriaparagonowa.gov.pl. Co miesiąc można wygrać Opla Astrę i multimedialny sprzęt elektroniczny (Lenovo Thinkpad i  iPad Air 2), co kwartał odbywa się też losowanie dodatkowej nagrody specjalnej - Opla Insignii za paragony z tzw. branż premiowanych.

Aktualnie (styczeń-marzec br.) branżą premiowaną jest "prywatna praktyka lekarska i dentystyczna". Przypominamy, że kolejnymi branżami nagradzanymi Oplem Insignią będą "konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" (II kwartał 2016 r.) oraz "restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016r.).

Więcej informacji na stronie loterii.

Samochód wygrany w loterii już u Piotra z Włocławka. A jak wygrać Opla Insignie? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się