:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Sfałszowała receptę chcąc kupić lek. Okazało się że szukał ją sąd

Sprawy kryminalne - kronika, Sfałszowała receptę chcąc kupić Okazało szukał - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali kobietę za to, iż chcąc wykupić leki sfałszowała recepty. Mundurowi oprócz tego dowiedzieli się, że kobieta popełniła podobne przestępstwo i jest poszukiwana do odbycia kary więzienia.

Kilka dni wcześniej włocławscy mundurowi dowiedzieli się, iż obsługa apteki ujawniła sfałszowaną receptę. Klientka przedstawiła ją chcąc kupić lekarstwo. Policjanci stwierdzili, iż data wystawienia recepty była inna niż ta, która była wprowadzona w systemie komputerowym.

Policjanci zabezpieczyli zakwestionowany dokument i przewieźli zatrzymaną 43-latkę do komendy celem wyjaśnienia. Dodatkowo znaleźli przy niej jeszcze więcej podobnie podrobionych recept. Dalsze policyjne ustalenia wykazały, że w sierpniu w innej aptece na terenie miasta ta sama kobieta również posłużyła się sfałszowaną receptą i zakupiła na jej podstawie lek – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, rzecznik prasowy KMP we Włocławku.

43-latka usłyszał już zarzuty. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Mundurowi ustalili, iż szukał jej sąd w Płocku do odbycia kary 182 dni więzienia za fałszerstwa.

Sfałszowała receptę chcąc kupić lek. Okazało się że szukał ją sąd komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się