:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

SLD i Nowoczesna we Włocławku razem w wyborach samorządowych?

W dniu 10 stycznia 2018 roku podczas konferencji prasowej lokalni szefowie partii: Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Nowoczesnej we Włocławku ogłosili porozumienie, którego celem jest współpraca programowa. Jednocześnie Lider włocławskiego SLD Krzysztof Kukucki zaprosił do współpracy organizacje społeczne, związkowe, polityczne i mieszkańców Włocławka, którzy pragną rozwoju miasta.

Nowoczesna to silna partia, która reprezentuje małe i średnie przedsiębiorstwa. Ta współpraca będzie z korzyścią dla mieszkańców Włocławka. Mam nadzieję, że ten wspólny projekt spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Efektem tego projektu będzie nie tylko to, że będziemy mówili o rozwoju z punktu widzenia gospodarki komunalnej, ale również z punktu widzenia biznesu nie zapominając o wartościach społecznych - powiedział Krzysztof Kukucki.

Jakub Girczyc  przewodniczący włocławskich struktur Nowoczesnej również mówił o daleko idącej  współpracy w zakresie programu dla miasta, która będzie obejmowała sfery socjalne jak również sfery związane z rozwojem przedsiębiorstw. Obie partie będą się skupiały na tym co ich łączy a nie na tym co ich dzieli.

Prowadzone są już rozmowy z innymi podmiotami, które jak zaznaczył Krzysztof Kukucki przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Działania ugrupowań politycznych wskazują, iż zbliżają się wybory samorządowe podczas których zaprezentują  wspólne listy kandydatów o czym nie chcieli jeszcze oficjalnie informować.  

SLD i Nowoczesna we Włocławku razem w wyborach samorządowych? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się