:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Śmierć noworodka w szpitalu. Sprawa trafiła do prokuratury

Region_, Śmierć noworodka szpitalu Sprawa trafiła prokuratury - zdjęcie, fotografia

Prokuratura Rejonowa w Rypinie prowadzi w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci noworodka. Ojciec dziecka zgłosił śmierć córeczki.

W dniu 27 września 2017 roku do Prokuratury Rejonowej w Rypinie zgłosił się mężczyzna i poinformował, iż w Szpitalu Powiatowym im, dr Franciszka Dłutka w Rypinie, w dniu 23 września 2017 roku zmarła jego córka. Z uwagi na to, iż jego zdaniem śmierć dziecka nastąpiła z niezrozumiałych przyczyn, w związku z tym, że dziecko urodziło się zdrowe, złożył zawiadomienie o przestępstwie - informuje prokuratura.

Sprawę zarejestrowano i następnego dnia prokurator referent przesłuchał w charakterze świadka matkę dziecka i wszczął śledztwo w sprawie o czyn z art. 155 kk – nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. W dniu 29 września 2017 roku została przeprowadzona w Akademii Medycznej w Bydgoszczy sekcja zwłok noworodka.

Postępowanie karne jest w toku.

Śmierć noworodka w szpitalu. Sprawa trafiła do prokuratury komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się