:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Śmiertelny wypadek na DK-91 pod Włocławkiem. Policja poszukuje świadków

Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek Włocławkiem Policja poszukuje świadków - zdjęcie, fotografia

18 czerwca 2018 roku na DK-91 na wysokości miejscowości Warząchewka Polska (Gmina Włocławek) doszło do śmiertelnego wypadku. W sprawie wypadku Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi postępowanie wyjaśniające.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18 czerwca 2018 roku ok. godz. 13 na drodze DK-91 44-letni kierujący fiatem jadąc od strony Kowala do Włocławka z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył motoroweru, który poruszał się w tym samym kierunku. Następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 44-letni kierujący fiatem został przetransportowany do szpitala z obrażeniami, natomiast 56-letni motorowerzysta pomimo udzielonej pierwszej pomocy zmarł – informuje sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku

Z uwagi na konieczność ustalenia dokładnych okoliczności wypadku drogowego policja prosi świadków zdarzenia o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 54/414-56-34 lub 414-56-oo i tel. alarmowym 112.

Śmiertelny wypadek na DK-91 pod Włocławkiem. Policja poszukuje świadków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się