:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Śmiertelny wypadek w Lubieniu Kujawskim. Nie żyje 20-letni kierowca opla

Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek Lubieniu Kujawskim żyje letni kierowca - zdjęcie, fotografia
ESA nwloclawek 23/02/2019 15:42

Do tragicznego wypadku w którym zginął 20-latek doszło na drodze krajowej K91 w miejscowości Lubień Kujawski. W trakcie manewru cofania samochodu ciężarowego nadjeżdżający Opel uderzył w cofający pojazd.

Do wypadku doszło w piątek 22.02.2019 roku w Lubieniu Kujawskim na ulicy 1-go Maja. Zdarzenie miało miejsce około godziny 21:30 na drodze krajowej nr 91.

Policjanci wstępnie ustalili, iż w trakcie manewru cofania do posesji, 53-letni kierowca samochodu ciężarowego z naczepą został uderzony w bok zestawu przez opla, który jechał od Kowala. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Niestety kilka godzin później 20-letni kierowca samochodu osobowego zmarł.

Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy a od 20-latka pobrano krew do badań.

Reklama

Śmiertelny wypadek w Lubieniu Kujawskim. Nie żyje 20-letni kierowca opla komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 11:32:44

    Troche logiki Prosze. Kto w kogo?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 17:18:20

    Kto w kogo? A może kto w nocy drogę w poprzek TIRem blokuje.

  • Gość12345 - niezalogowany 2019-02-25 09:24:18

    nawet jak by miał mniejszą prędkość to jest tylko wina kierowca tira. nawet go nie widział sam tak mówił. kto normalny wjezdza w nocy tirem jak po 2stronie jest zaraz łuk a tu prosta droga . niech teraz ma za swoje i niech prokuratura sie tym zajmie i nim . a Idioci którzy mówią że jechał 150km/h czy naćpany czy pijany to naprawdę go nie znali..

  • gość 2019-02-26 09:10:00

    Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego albo jest jego rodziną, bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

  • gość 2019-02-26 09:10:24

    Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego albo jest jego rodziną, bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 09:53:55

    Jakby jechał 50 to by sie potluk a to jest teren zabudowany kazdy ma prwo wjechac i wyjechac z wlasnej posesji cymbały !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 09:57:11

    Jakby jechał 50 to by sie potluk a to jest teren zabudowany kazdy ma prwo wjechac i wyjechac z wlasnej posesji cymbały !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 10:04:24

    Jakby jechał 50 km/h skutki były by inne a to jest miasteczko oswietlone a kazdy ma prawo wjechac i wyjechac ze swojej posesji dziwne ze niewidzial oswietlonego tira

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 09:22:55

    Dokładnie z prędkością 50 km/h jesteśmy w stanie zareagować, dlatego taka prędkość jest dozwolona w terenie zabudowanym. Widocznie za małe kary są za przekroczenia prędkości w Polsce. Jakoś za sąsiednią granicą potrafią ludzie jeździć 50 km/h w terenie zabudowanym.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 18:22:43

    Ludzie uszanujcie pamiec zmarlego czlowieka. Mlody chlopak cale zycie mial przed soba co to roztrzasaz co by gdy by. Pomyslcie troche o rodzicach tego chlopaka !!!! Po co te zbedne komentarze!!! Trzeba wspolczuc i sie modlic a nie plotuchowac!!!

  • Gosc. - niezalogowany 2019-02-27 19:53:21

    Po pierwsze polowa z was tu naaet nie wie jaka jest dopuszczalna predkosc w tej miejscowosc. Przez cale miasteczko od cmentarza prawie do stacji Orlen. I zadnej winy tu nie ma kierowcy tira. Jakos wczesniej tez wjezdzal na swoja posesje i co jakos nie bylo zadnego wypadku, i nikt sie nie wbil w ciezarówke. Co wy gadacie wogole.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 22:23:28

    Stała się tragedia zginął człowiek ale dlaczego komentujący wyżej obwiniają kierowcę tira który poprawnie wykonywał manewr wjazdu na posesję. Zastanówcie się najpierw i zwolnijcie, w końcu po coś te ograniczenia prędkości są.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 12:30:34

    Wielka tragedia nie ulega wątpliwości, ale nie wińcie niewinnego człowieka, trzeba obiektywnie ocenić zdarzenie mimo emocji.

  • Tomek - niezalogowany 2019-03-04 12:03:30

    Ciekawe jakie by były komentarze jak by wjechał w grupke dzieci i by tak z 3 zabił??? Czyżby był by wtedy winny kierowca tira że nie cofal i nie powstrzymał rozproszonego starego opla z prędkością 140 km/ h??? Dobrze sam się zabił A nie kogoś i tyle, za głupotę trzeba płacić A on zapłacił najwyższą cenę