:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Śmiertelny wypadek z udziałem motocylisty na drodze do Czarże. Nie żyje 21-latek

Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek udziałem motocylisty drodze Czarże żyje latek - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze prowadzącej do miejscowości Czarże. 21-letni kierowca motocykla uderzył w przydrożne drzewo, gdzie poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę (08 lipca br.) około godz. 17-tej na drodze do m. Czarże. O tej godzinie dyżurny dostał informację o zdarzeniu drogowym. Na miejsce wysłano patrol policji z wydziału ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 21-letni kierujący poniósł śmierć na miejscu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego – informuje kom. Przemysław Słomski.

Sprawą zajmuje się teraz policja pod nadzorem prokuratora. Postępowanie ma wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocylisty na drodze do Czarże. Nie żyje 21-latek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się