:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Śmigłowiec pogotowia w akcji. Chłopiec z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala

Informacje z regionu, Śmigłowiec pogotowia akcji Chłopiec obrażeniami ciała przetransportowany szpitala - zdjęcie, fotografia

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej w Palczewie (gm. Piotrków Kujawski). Pieszy po zderzeniu z autem osobowym, trafił do szpitala. Sprawę wyjaśniają radziejowscy policjanci.

Do wypadku doszło we wtorek (13.06.2017r.) około godziny 8:15 w Palczewie na drodze wojewódzkiej nr 267. Jak wstępnie ustalili policjanci, 69-letni mieszkaniec powiatu radziejowskiego, jechał daewoo nexią w kierunku Bytonia. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, doszło do zderzenia z pieszym 12 latkiem, który przechodził przez jezdnię.

Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku będą wyjaśniać policjanci z Radziejowa.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie, zwraca się z prośbą do wszystkich świadków tego zdarzenia, a w szczególności do kierowcy TIR-a, który jechał od strony m. Bytoń o kontakt pod numerem tel. 542318400.  

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Śmigłowiec pogotowia w akcji. Chłopiec z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się