:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Specjaliści od rewitalizacji zagoszczą we Włocławku

Ludzie_, Specjaliści rewitalizacji zagoszczą Włocławku - zdjęcie, fotografia

Dziś i jutro (15 – 16 maja) we Włocławku odbędzie się ogólnopolska konferencja pn. „REWITALIZACJA – wspólne zmiany, wspólny sukces?”, skierowana do miast zaangażowanych w proces rewitalizacji.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu: „Śródmieście na drodze do zmian – opracowanie narzędzi aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców centrum Włocławka”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Swoje wystąpienia zapowiedzieli uznani w tej dziedzinie eksperci, a wśród nich m.in. prof. Krzysztof Skalski i dr Aleksandra Jadach–Sepioło. Tematyka konferencji obejmie szeroki wachlarz wyzwań związanych z procesem rewitalizacji w polskich miastach - mieszkalnictwa, partycypacji społecznej, nowych narzędzi ustawowych wprowadzonych ustawą o rewitalizacji i innych. Otwarty charakter konferencji, której część prowadzona będzie w atrakcyjnej formule Open Space Technology, umożliwi każdemu z uczestników realny wpływ na jej program i rezultat.

Konferencja odbywać się będzie w Centrum Kultury „Browar B.”.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Włocławek przy współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Rewitalizacji.

 

Specjaliści od rewitalizacji zagoszczą we Włocławku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się