:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Sport w Gminie Włocławek łączy pokolenia. Babskie Granie w Smólniku [ZDJĘCIA]

W dniu 9 marca z okazji Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" oraz Szkoła Podstawowa w Smólniku byli organizatorami II Kobiecego Turnieju Badmintona Gier Podwójnych - "Babskie Granie".

Turniej w fazie wstępnej rozgrywany był w systemie grupowym, a następnie deble w zależności od zajętego miejsca w grupie grały o poszczególne miejsca w turnieju.

Po trzygodzinnej walce wyłoniono najlepszą parą deblową, którą podobnie jak w roku ubiegłym okazała się para Aneta Michalska z córką Gabrielą - UKS "START" Smólnik. Drugie miejsce zajęły Anna Jankowska z córką Katarzyną, reprezentujące Stowarzyszenie "Autostrada" z Nowej Wsi. Trzecie miejsce zajęła Julia Mularska i Nikola Proszkiewicz. Miejsce czwarte tuż za podium zajęła para Patrycja Zamerska i Zuzanna Stasiak.

Jeszcze raz okazało się, że badminton jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, a także integracji międzypokoleniowej.

Organizatorzy losowali wśród uczestniczek turnieju nagrody w postaci kart podarunkowych do drogerii "Rossmann", oraz vouchery na zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Salon  Pretty Women z Włocławka. Każda uczestniczka turnieju otrzymała pamiątkowy medal oraz dyplom, z zwyciężczynie pamiątkowe puchary.

 

Sport w Gminie Włocławek łączy pokolenia. Babskie Granie w Smólniku [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się