:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C całkowite zachmurzenie

Sposób na idealną sylwetkę. Bez tego ani rusz … [KONKURS]

Ludzie_, Sposób idealną sylwetkę [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

Realizacja obranych przez siebie celów nie jest możliwa bez odpowiedniej motywacji. Co jednak zrobić, gdy zapał do ćwiczeń z treningu na trening jest coraz mniejszy? O tym rozmawialiśmy z Justyną Niedzielską – trenerem personalnym   Fit Expert Gym .

Zatem pora nauczyć się, jak nie tracić motywacji do ćwiczeń i osiągnąć piękną sylwetkę i lepsze zdrowie.

1. Zdefiniuj cel – zastanów się na czym tak naprawdę Ci zależy i pomyśl o tym w szerszej perspektywie. Szybko zrozumiesz, że określony przez Ciebie cel jest jednym z wielu pozytywnych aspektów ćwiczeń. Osiągasz nie tylko świetną sylwetkę, ale również pewność siebie, lepsze zdrowie i samopoczucie.

2. Monitoruj postępy – systematycznie sporządzaj notatki, zapisując ilość wykonanych przez Ciebie powtórzeń, serii, czas oraz kontroluj na bieżąco swoje samopoczucie.

3. Bądź elastyczny – modyfikuj cel, do którego dążysz. Stawiaj sobie też mniejsze wyzwania. Pamiętaj – chodzi o to, byś wprowadził do swojego życia szereg drobnych zmian, dzięki którym będziesz czuł się lepiej

4. Ustaw deadline – jeśli po dwóch, trzech miesiącach Twój plan treningowy straci swoją przydatność bez żadnych wątpliwości zmień go na nowy.

5. Czerp więcej radości – nie podchodź do treningu śmiertelnie poważnie, pozwól sobie na odrobine zabawy.

6. Partner treningowy – znajdź sobie osobę, z którą będziecie się nawzajem motywować. Mimowolnie uaktywnia się zdrowa rywalizacja, która napędzi Was do działania.

W motywacji do treningu może Wam pomóc konkurs  Fit Expert Gym . Szczegóły poniżej.

JAKIE SĄ WASZE POSTANOWIENIA NA NOWY ROK?

Jeśli chcecie powrócić do regularnych treningów, to pomożemy Wam wytrwać aż do wakacji. Jesteście gotowi? Nagrody czekają! Czas ucieka!

NA CZYM POLEGA AKCJA?

Wakacje Was nie zaskoczą! Przed nami 6 gorących miesięcy treningowych, które pozwolą Wam poprawić kondycję i sylwetkę. Pobierzcie kolekcjonerskie karty treningowe w recepcji klubu. Dzięki niej precyzyjnie odmierzać będziecie liczbę dobrych treningów, zgarniając klubowe gadżety po drodze. Każdy trening to jeden stempel. Dodatkowe stemple otrzymują klubowicze po dokonaniu zakupów na min. 100 zł w recepcji klubu.

FINAŁ AKCJI

Zabawa zaczyna się z początkiem 2018. Finał akcji przewidziany jest na 30 czerwca 2018. W tym czasie warto wykonać 75 treningów. To wtedy najbardziej wytrwali klubowicze otrzymają miesiąc treningów w prezencie!

TRENERZY SŁUŻĄ POMOCĄ

Trenerzy Fit Gym Expert będą Wam pomagać. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w klubie odbywać będą się konsultacje trenerskie. To wtedy zmierzycie swoje postępy treningowe dzięki analizie składu ciała.

TERMINY KONSULTACJI I ANALIZY SKŁADU CIAŁA:

– 8 stycznia

– 5 lutego

– 5 marca

– 9 kwietnia

– 7 maja

– 4 czerwca

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Warto być na bieżąco biorąc udział w wydarzeniu na Facebooku. To tam publikowane będą nowości, ważne informacje oraz porady i wskazówki przygotowane przez naszych trenerów. W ramach wydarzenia możecie dzielić się swoimi postępami, które będą mobilizować pozostałych klubowiczów.

REGULAMIN

W recepcji klubu oraz na stronie  Fit Expert Gym  dostępny jest regulamin zabawy. Jeśli w trakcie akcji będziecie mieli dodatkowe pytania lub wątpliwości dajcie znać recepcjonistom.

Sposób na idealną sylwetkę. Bez tego ani rusz … [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się