:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Sprawcy podpalenia słomy na terenie Gminy Izbica Kujawska zatrzymani

Społeczeństwo, Sprawcy podpalenia słomy terenie Gminy Izbica Kujawska zatrzymani - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Izbicy Kujawskiej ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o podpalenie we wrześniu br. 600 bel słomy. 22 i 27-latek usłyszeli już zarzuty. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Izbicy Kujawskiej prowadzą dochodzenie dotyczące pożaru słomy, do którego doszło w nocy 22/23 września br. w tamtejszej gminie. Spaleniu uległo wówczas 600 bel słomy. Biegły z zakresu pożarnictwa określił, że przyczyną pożaru było podpalenie.

Pracując nad sprawą policjanci ustalili dwóch mężczyzn, którzy mieli związek z tym zdarzeniem. W środę (18.10.17) 22 i 27-latek zostali zatrzymani. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu uszkodzenia bel słomy poprzez ich podpalenie.

Wczoraj (19.10.17) policjanci doprowadzili podejrzanych do Prokuratury Rejonowej w Radziejowie, wnioskując jednocześnie o oddaniu ich pod dozór policji. Prokurator przychylił się do wniosku.

Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawcy podpalenia słomy na terenie Gminy Izbica Kujawska zatrzymani komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się