:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd Powiatu Włocławskiego, Starosta włocławski szuka chętnych stanowiska naczelników - zdjęcie, fotografia
nWloclawek.pl 11/02/2019 06:12

Oficjalnie nabory na stanowiska naczelników w Starostwie Powiatowym we Włocławku potrwają do 15 lutego 2019 roku ale giełda nazwisk już ruszyła.

Starosta Włocławski ogłosił nabór na wolne stanowiska kierownicze. Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, Naczelnika Wydziału Zarządzania, Administracji i Bezpieczeństwa oraz Naczelnika Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Osoba aplikująca na stanowisko Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych winna posiadać wykształcenie wyższe oraz co najmniej 5 letni staż pracy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych i co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz studia podyplomowe na wydziale pedagogicznym bądź finansów i zarządzania.

Pretendent na stołek Naczelnika Wydziału Zarządzania, Administracji i Bezpieczeństwa winien posiadać tytuł magistra i co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.

Przyszły Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska oprócz tytułu magistra i 3 letniego doświadczenia w kierowaniu zespołem, dodatkowo winien posiadać studia podyplomowa na kierunku: rolnictwo lub ochrona środowiska.

Nabory potrwają do 15 lutego 2019 roku.

Reklama

Starosta włocławski szuka chętnych na stanowiska naczelników komentarze opinie

  • Obserwator - niezalogowany 2019-02-11 23:05:59

    W sumie to czytelne jednakowe dla wszystkich kryteria. Pozytywną odmiana. Zobaczymy po wynikach

  • Gość - niezalogowany 2019-02-12 06:58:53

    Niech jeszcze Geodetę Powiatowego zmieni. Błagam.

  • gość 2019-02-12 19:35:36

    Konkursy to zwykła ściema i nic więcej.

  • gość 1 - niezalogowany 2019-02-16 21:08:14

    A co się stanie z byłymi naczelnikami skoro nie zostali zwolnieni? Czy zostaną oni przeniesieni do innych jednostek organizacyjnych gdzie nie będą robić za wiele, będą dostawać pensje naczelnika a ich zakresem obowiązków zostaną obdarowane inne osoby? I tacy co sobie rąk pracą nie pobrudzą mają najlepiej a człowiek który zasuwa dostaje większy zakres obowiązków a pensja stoi w miejscu bo kasę zgarnia ktoś inny.

  • gość 1 - niezalogowany 2019-02-16 21:10:39

    A co się stanie z byłymi naczelnikami skoro nie zostali zwolnieni? Czy zostaną oni przeniesieni do innych jednostek organizacyjnych gdzie nie będą robić za wiele, będą dostawać pensje naczelnika a ich zakresem obowiązków zostaną obdarowane inne osoby? I tacy co sobie rąk pracą nie pobrudzą mają najlepiej a człowiek który zasuwa dostaje większy zakres obowiązków a pensja stoi w miejscu bo kasę zgarnia ktoś inny.

  • Obserwator - niezalogowany 2019-02-19 14:17:47

    "Gość" dobrze piszesz z tą zmianą Geodety Powiatowego, jest już nowy naczelnik i nowy geodeta a nie ma osób do weryfikacji operatów. Poza tym pracuje tam taka jedna osoba z "nieposzlakowaną" opinią przyjęta przez poprzedniego Starostę, a wyrzucona dyscyplinarnie z geodezji UM. Nikt tego nie widzi? Bo wiedzą wszyscy ale niewiele osób o tym mówi. I tak to można pracować w geodezji a po pracy dorabiać sobie jako geodeta i zabierać robotę innym. Szkoda, że nie ma to odzwierciedlenia w godzinach pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 21:26:15

    Władze uznały za niedopuszczalne zatrudnianie do weryfikacji osoby z praktyką geodezyjną jako szkodzące geodetom, a zarazem dopuszczalne jest zatrudnianie geodety z praktyką geodezyjną jak wskazuje Obserwator.

  • Obserwator - niezalogowany 2019-02-21 22:14:30

    Pieniądze przeznaczone dla osoby weryfikującej operaty poszły na pensję geodety powiatowego a teraz nie ma kto operatów sprawdzać, nieźle została usprawniona praca w geodezji gdzie czas oczekiwania za dokumentacją się wydłużył. Jedni biorą kasę i nic nie robią, inne osoby z wykształceniem wyższym, z doświadczeniem i stażem pracy mają wypłaty takie same a może nawet niższe od osób bez stażu, bez wykształcenia geodezyjnego i bez doświadczenia. Zatrudnijcie osoby z wykształceniem geodezyjnym, z doświadczeniem a nie pierwszego lepszego spadochroniarza, który nic nie będzie robił bo nic nie umie. Dziwne. że jak ktoś nic nie potrafi to zostaje przeniesiony do geodezji...

  • Obserwator 1 - niezalogowany 2019-02-24 22:35:53

    Co do płac to by się zgadzało. Po studiach wyższych ze stażem kilkunastoletnim w jednej firmie zarabiam o 150 zł. więcej od osób nowo przyjętych do pracy bez wykształcenia wyższego, bez stażu... To jest poniżające. Mało tego w żywe oczy mówią człowiekowi, że nie ma pieniędzy na nagrody czy premie a inna osoba w tym czasie dostaje podwyżkę o około 1000 zł. brutto. Z tego co obserwuję nie trudno wywnioskować, że osoby które pracują sumiennie i mają sporo obowiązków na głowie zarabiają niewiele więcej od osób, które nie robią prawie nic. Co musi się stać aby Starosta otworzył oczy i przyjrzał się kto co robi i ile zarabia w jednostkach organizacyjnych Starostwa?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 20:38:40

    Rozwiązanie jest proste....na pensje idą pieniądze publiczne....opinia publiczna ma prawo wiedzieć w jaki sposób są wydatkowane. Kilka gmin zmuszonych juz zostalo do upublicznienia pensji, premii, wykształcenia i zajmowanego stanowiska i tak powinno się stać w każdym urzędzie. To nie prywatne folwarki kilku osób.

  • gość 2019-02-27 21:05:30

    Znajomy Starosty na naczelnika ochrony środowiska? Prawdą że będzie były pracownik ARiMR w Toruniu?

  • gość 2019-02-28 10:11:30

    Miejmy nadzieję, że po wczoraj sesji słowa Wicestarosty odnośnie podwyżek płac dla pracowników znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości i będą one adekwatne do wykonywanej pracy, tak aby pracownicy nie pouciekali z urzędów w szukaniu lepszego chleba... Bo jaka to jest sprawiedliwość gdzie przychodzi nowa osoba do pracy i ma pensję podstawową wyższą od pracowników z długoletnim stażem?? I prawdą jest, że są to pieniądze publiczne i ludzie powinni wiedzieć w jaki sposób są one wydatkowane tak jak mówi o tym ustawa o dostępie do informacji publicznej.

  • gość 2019-03-10 20:40:23

    Kiedy kolejne osoby pójdą na chorobowe a reszta będzie się chwalić tym ile to operatów nie sprawdziła? Skoro niektórzy biorą kasę za nic to niech wykażą chociaż jakieś minimum od siebie tak jak to jest w przypadku byłego Pana naczelnika. Siedzieć i brać kasę za nic to każdy potrafi, A kiedy Pan Starosta/wicestarosta zainteresuje się płacami pracowników starostwa i jednostek podległych starostwu?? Czy nikt nie ma wpływu na wysokość wynagrodzeń oprócz kierowników jednostek którzy wyróżniają swoich pupilków? Szanowna władzo, kiedy otworzycie oczy na to czego poprzednia władza nie widziała a co czyniła dla "swoich" ludzi. Premie dla pracowników którzy brali udział w kampanii wyborczej a dla reszty co? Premie dla kierowcy który wykonywał swoje obowiązki w godzinach pracy za to, że tankował samochód służbowy i utrzymywał go w należytym stanie.... wykorzystywanie pojazdu służbowego wraz z kierowcą do celów służbowych i prowadzenia kampanii wyborczej.... wiadomo o kim mowa.

  • gość 2019-03-10 20:57:48

    Stara władza w której nie działo się za dobrze odeszła, w nowej ludzie-pracownicy pokładali jakieś tam nadzieje na lepsze jutro a tu dzieje się zupełnie tak samo. Dlaczego? Dla kasy, dla prestiżu, dla stanowiska? Pamiętać należy, że na to wszystko pracują inni ludzie, którzy są niedoceniani, czasami źle traktowani ludzie, którzy się nie skarżą, siedzą cicho bo tak jest lepiej i wygodniej, ale dla kogo? Ludzie ci boją się o siebie, o pracę i dlatego nic nie mówią i nic z tym nie robią by sobie nie zaszkodzić, by nie stracić pracy niekiedy jedynego źródła dochodu i utrzymania, a tak prawdę mówiąc ludzie ci mogliby z powodzeniem pracować gdzieś indziej na lepszym stanowisku i za lepsze pieniądze, ale jak to w życiu bywa ludzie się boją zmian i kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

  • Ktoś - niezalogowany 2019-03-10 20:59:45

    Czy ktoś to czyta? Bo skoro nic się nie dzieje to po co te komentarze?

  • Obserwator - niezalogowany 2019-03-10 21:09:14

    A może Starosta opublikuje w związku z udostępnieniem informacji publicznej wynagrodzenia pracowników. Skoro nie ma w tym nic do ukrycia to chyba nie jest to jakąś tajemnicą żeby inni pracownicy wiedzieli jakie są zarobki na poszczególnych stanowiskach w danych jednostkach organizacyjnych starostwa. Skoro są kadry do i płace powinny być znane. A może dla niektórych osób jest to niewygodny temat, który zostałby wyjaśniony kto pracuje za ile na danym stanowisku z jakim stażem i dlaczego. Inne urzędy i gminy opublikowały już płace na danych stanowiskach a starostwo jeszcze nie. Brak tu komuś odwagi.

  • Miasto - niezalogowany 2019-03-10 21:14:42

    A może by tak zastrajkować jak straż pożarna, policja, pielęgniarki czy nauczyciele którzy tygodniowo przepracowują aż 18 godzin a inni 40. Ten komu jest dobrze to się nie odezwie i nie wstawi za innymi żeby sobie nie zaszkodzić. Po co ktoś ma mieć lepiej.

Dodajesz jako: |