:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Startują konkursy gęsinowe. Wygraj nagrody !!!

Polecamy, Startują konkursy gęsinowe Wygraj nagrody - zdjęcie, fotografia

Urząd Marszałkowski w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach akcji  „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. Jak co roku na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, między innymi zestawy gier, klocki i przybory plastyczne. Hasło tegorocznego konkursu to „Gęś z mojej wyobraźni”.

Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice, powinna to być praca płaska, jej wielkość nie może przekraczać formatu A3. Jury oceniać będzie estetykę, pomysłowość i trafność doboru środków plastycznych w przedstawieniu tematu. Autorom najlepszych prac przyznamy nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:

do 6 lat,

7-11 lat,

12-18 lat.

Najlepsze prace jak co roku ozdobią jeden z korytarzy Urzędu Marszałkowskiego. Regulamin konkursu tutaj .

Prace należy dostarczyć osobiście lub przesyłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Marszałkowskiego (Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219) od 6 do 16 listopada 2017 roku. W przypadku przesyłania pracy pocztą, liczy się data wpływu przesyłki do organizatora. Oznacza to, że ocenione zostaną tylko te zgłoszenia, które wpłyną do 16 listopada.

Lada dzień ogłoszony zostanie również drugi z gęsinowych konkursów - na najlepszą relację z rodzinnego obiadu, na którym będą królowały potrawy przygotowane z kujawsko-pomorskiej gęsiny. Nagrodą główną będzie zestaw rowerów dla czteroosobowej rodziny, poza tym zwycięzców nagrodzimy m.in. sprzętem AGD. Szczegóły już wkrótce

W tym roku marszałek Piotr Całbecki przekazał dla mieszkańców regionu 2017 świeżych gęsich tuszek, które już wkrótce będzie można wygrać w konkursach organizowanych przez regionalne i lokalne media na terenie całego województwa. Zwycięzcy konkursów odbiorą smakowite nagrody 4 listopada w wyznaczonych miejscach naszego województwa.

Już wkrótce konkurs na promocjewloclawskie.pl

Startują konkursy gęsinowe. Wygraj nagrody !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się