:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C całkowite zachmurzenie

Strefa Smaków Food Trucków w grudniu we Włocławku!

Polecamy, Strefa Smaków Trucków grudniu Włocławku! - zdjęcie, fotografia

16 i 17 grudnia ponownie będzie można spotkać food trucki we Włocławku. W mieście odbyły się już dwa Festiwale Smaków Food Trucków, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Tym razem food trucki stanowić będą integralną część Jarmarku Bożonarodzeniowego. W grudniu do Włocławka przyjedzie około 10 restauracji na kółkach. Wszystko to z myślą o uczestnikach jarmarku, aby jeszcze bardziej poczuli magię Świąt.

Food trucki zaserwują uczestnikom Jarmarku Bożonarodzeniowego pyszne, różnorodne dania. Potrawy przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników. Każdy może obserwować etapy przygotowywania zamówienia, by mieć zupełną pewność, co do jakości serwowanych dań.

Goście jarmarku będą mogli spróbować m.in. wysmażonych na złoto skrzydełek i polędwiczek z kurczaka, soczystych burgerów czy też przepysznych żeberek przygotowanych metodą low&slow. Doskonałe na rozgrzanie zimową porą będą ciepłe zupy i inne dania jednogarnkowe czy też azjatyckie pierożki gotowane na parze. Na deser zaoferują świeże owoce w pysznej, belgijskiej czekoladzie. W menu food trucków każdy znajdzie coś dla siebie – będą dania mięsne i wegetariańskie, na słodko i na słono. Oczywiście nie zabraknie grzanego piwa od Browaru Amber.

Spokojną konsumpcję w radosnej i świątecznej atmosferze umożliwi duży namiot konsumpcyjny. Wewnątrz znajdować się będą stoły i ławki oraz parasole grzewcze, dzięki którym nawet grudniowe mrozy nie będą straszne.

Należy zatem odwiedzić Strefę Smaków Food Trucków z najbliższymi, przyjaciółmi, rodziną i znajomymi, by wprowadzić się w klimat wspólnego celebrowania.

Pełna lista food trucków wkrótce!

Data: 16-17.12.2017

Godzina: sobota i niedziela 10:00 - 18:00

Miejsce: Plac Wolności we Włocławku, w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowgo.

Strefa Smaków Food Trucków w grudniu we Włocławku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się