:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Święto Żuru Kujawskiego 2018 w Brześciu Kujawskim

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 12:00 | Gdzie: Brześć Kujawski

Rozrywka, Święto Żuru Kujawskiego Brześciu Kujawskim - zdjęcie, fotografia

Już 16 czerwca Brześć Kujawski  zaprasza mieszkańców i gości na kolejną edycję jednej z największych kulinarnych imprez regionu – VIII edycję Święta Żuru Kujawskiego.

16 czerwca br. na stadionie sportowym przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu odbędzie się VIII edycja Święta Żuru Kujawskiego.  Oprócz tradycyjnego konkursu kulinarnego, na brzeskiej scenie muzycznej pojawią się gwiazdy znane z krajowej sceny muzycznej.  W bogatym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku publiczność bawić się będzie z jednym z najpopularniejszych polskich zespołów – Happysad. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w kraju.

O popularności Święta świadczy to, że wśród drużyn biorących udział w konkursie są zespoły pochodzące z powiatu nie tylko włocławskiego, ale również radziejowskiego i aleksandrowskiego. Wychodząc naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom uczestników, gmina dokłada wszelkich starań, aby każda z edycji dostarczała niezapomnianych wrażeń i emocji.

Przed publicznością pojawią się: Happysad, Defis i Sitek.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 konkursem kulinarnym. O 18:00 wystąpi DEFIS, 20:00 HAPPYSAD, 22:00 SITEK, 23:00 - 0:00 DISCO PARTY.


Miejsce zdarzenia mapa Włocławek


Święto Żuru Kujawskiego 2018 w Brześciu Kujawskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się