:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

"Szarpanina z Magdą Gessler w Radziejowie" w „Kuchennych rewolucjach” w telewizji. Oglądajcie!

Polecamy,

Już dziś o godzinie 21:30 emisja odcinka "Szarpanina z Magdą Gessler w Radziejowie". Tak bowiem zatytułowany jest ostatni odcinek „Kuchennych rewolucji” TVN.

Znana restauratorka pierwszy raz pojawiła się w naszym regionie. Program był nagrywany około 2 misięcy temu.

Tak opisuje ostatnią część swojego programu stacja TVN:

Radziejów to niewielka miejscowość położona na Kujawach, której historia sięga czasów średniowiecza. Mieści się tam restauracja „Na skarpie”, która średniowiecza nie pamięta, ale czasy PRL-u już na pewno. Taki „zabytek” przejął parę lat temu Mateusz. Była to bardzo odważna decyzja, bo sam budynek i jego wnętrze były mocno zniszczone i zaniedbane. Remont lokalu nie przyniósł jednak oczekiwanych, spektakularnych zmian, a sam właściciel dopiero poszukiwał pomysłu na ciekawe menu. Dość szybko okazało się, że lokal zamiast zysków przynosi straty, dlatego, by restauracja w ogóle przetrwała Mateusz zdecydował się na organizację imprez okolicznościowych. Ponieważ sam nie należał do osób bardzo zorganizowanych na pomoc w trudnej sytuacji wezwał… mamę. Mama Mateusza nie zostawi nigdy syna w potrzebie, postanowiła pomoc, tym bardziej, że posiada doświadczenie w gastronomii. Pracowała już jako kucharka w zakonie oraz prowadziła kuchnię dla ubogich. Pomimo że siły zostały zdwojone, sytuacja finansowa restauracji „Na skarpie” nie uległa poprawie. Jedynym źródłem dochodów stały się imprezy okolicznościowe, lokal działa już wyłącznie w weekendy, w tygodniu ze względu na brak gości jest zamknięty. Jedyna nadziej w Magdzie Gessler. Tylko jak w ciągu 4 dni z peerelowskiego „zabytku” w niewielkim Radziejowie, prowadzonego przez mamę i syna zrobić prawdziwą, prężnie działającą restaurację? Czy to w ogóle możliwe?

Czy Magdzie Gessler uda się pomóc właścicielowi lokalu? Zobaczymy. 

"Szarpanina z Magdą Gessler w Radziejowie" w „Kuchennych rewolucjach” w telewizji. Oglądajcie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się