:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C całkowite zachmurzenie

Szczytna akcja tym razem w Choceniu. Przyjdź, oddaj krew i wygraj nagrody !!!

Ludzie_, Szczytna akcja razem Choceniu Przyjdź oddaj wygraj nagrody - zdjęcie, fotografia

Po raz pierwszy w Choceniu zorganizowana zostanie akcja krwiodawstwa – przyjedzie KRWIOBUS z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Bydgoszczy.

Zachęcamy mieszkańców powiatu włocławskiego do przyjścia i oddania krwi - to nic nie kosztuje a może uratować komuś życie ! – zapraszają Organizatorzy

Krwiobus stacjonował będzie przy budynku szkoły w Choceniu, ul. Sikorskiego 12 (boisko sportowe) 30 września w godzinach - 11.00 - 16.00.

Dzięki wsparciu Aeroklubu Włocławskiego spośród osób, które oddadzą krew o godz. 16.00 rozlosowane są dwa wyjątkowe upominki: lot balonem oraz lot szybowcem.

Organizatorem wydarzenia jest Hufiec ZHP Włocławek – Powiat a partnerami Gmina Choceń i Gmina Boniewo. Równocześnie na boisku i hali sportowej odbywać się będzie Harcerski Start - czyli gry, zabawy, pieczone ziemniaki i mnóstwo radości. Będzie można zapisać swoje dziecko do Związku Harcerstwa Polskiego.

Mamy nadzieję, że oprócz wspaniałego daru w postaci 450 ml krwi każdy znajdzie coś dla siebie – zachęcają Organizatorzy.

Oprócz uciech dla najmłodszych będzie można skosztować grochówki oraz domowych ciast - pozyskane fundusze wesprą działania harcerskie w najbliższym roku.

Szczytna akcja tym razem w Choceniu. Przyjdź, oddaj krew i wygraj nagrody !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się