:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Szukasz pracy? Przyjdź na bezpłatne szkolenia

Polityka, Szukasz pracy Przyjdź bezpłatne szkolenia - zdjęcie, fotografia

Ośrodek Szkolenia Zawodowego adresuje swoją ofertę do 20 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo w wieku 18-25 lat, które mogą wziąć udział w bezplatnych szkoleniach przygotowujących do pracy przedstawiciela handlowego i ratownika wodnego. Zajęcia rozpoczną się od warsztatów Indywidualnego Planu Kariery, które poprowadził doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej we Włocławku.

Podczas zajęć zostaną zbadane predyspozycje uczestników do wykonywania tych zawodów oraz określone możliwości podjęcia przez nich pracy.

W ramach szkolenia na przedstawiciela handlowego, poza zajęciami z doradcą zawodowym, uczestnicy odbędą 30 godzin zajęć teoretycznych i 90 godzin zajęć praktycznych. 

Na zajęciach z teorii poznają techniki działań handlowych oraz omówią poszczególne etapy sprzedaży i pracy handlowca. Podczas zajęć praktycznych uczestnicy zostaną przygotowani do zawodu przedstawiciela handlowego. Zapoznają się ze standardowymi krokami wymiany handlowej, poznają metody oraz techniki przydatne w planowaniu sprzedaży. Poza tym usystematyzują wiedzę na temat roli przedstawiciela handlowego, zajmą się rozpoznawaniem typów klienta i przetrenują perswazyjny format prezentacji produktu.

Po ukończeniu i pozytywnym zdaniu egzaminu, uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursu oraz certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu przedstawiciela handlowego.

Szkolenie - ratownik wodny z kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy ma na celu przygotowanie osób do pełnienia służby w podmiotach uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego i do podejmowania działań ratowniczych. Zajęcia rozpoczną się od sprawdzenia umiejętności pływackich potencjalnych uczestników szkolenia. Kurs ma także na celu zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu ratownictwa wodnego, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za jakość udzielonej pomocy i kształtowanie właściwej postawy etycznej osób podejmujących czynności ratunkowe.

Możliwość podjęcia pracy nie jest sezonowa, trwa cały rok. Szkolenie potrwa 142 godziny. Po ukończeniu i pozytywnym zdaniu egzaminu, uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursów ratownika wodnego i kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Dla najaktywniejszych uczestników, którzy ukończą szkolenia przewidziana jest możliwość podjęcia zatrudnienia w wyżej wymienionych zawodach.

O wzięciu udziału w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy i informacja: Jakub Karpiński specjalista ds. rozwoju zawodowego, Ośrodek Szkolenia Zawodowego Plac Wolności 17, tel. 54 411 00 94, e-mail: [email protected]

Szukasz pracy? Przyjdź na bezpłatne szkolenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się