:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Szykują się utrudnienia na trasie Lubraniec - Brześć Kujawski

Społeczeństwo, Szykują utrudnienia trasie Lubraniec Brześć Kujawski - zdjęcie, fotografia

W związku z organizacją V Memoriału im. Czesława Wasielewskiego – biegu ulicznego na dystansie 10 km, Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim informuje, że w dniu 26 maja br. w godzinach 12.00-13.30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Lubraniec – Brześć Kujawski, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 270, drogach gminnych w miejscowościach Krowice i Kąkowa Wola, odcinku drogi krajowej nr 62 oraz osiedlu Falborek w Brześciu Kujawskim.

Start biegu usytuowany będzie przy Stadionie Miejskim w Lubrańcu, natomiast meta znajdować się będzie na terenie Stadionu Miejskiego w Brześciu Kujawskim.

Organizatorzy uzyskali zgodę na wykorzystanie dróg w sposób szczególny, z uwzględnieniem klauzuli rozpatrzenia projektu organizacji ruchu nr 202/2018 dla drogi krajowej nr 62, trasa biegu zabezpieczona będzie przez funkcjonariuszy policji oraz służby porządkowe.

Za chwilowe utrudnienia Organizatorzy przepraszają.


 

 

Szykują się utrudnienia na trasie Lubraniec - Brześć Kujawski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się