:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Szykuje się zacięta walka o fotel prezydenta Włocławka. Niezależni tworzą listy wyborcze

Polityka, Szykuje zacięta walka fotel prezydenta Włocławka Niezależni tworzą listy wyborcze - zdjęcie, fotografia

Dariusz Wesołowski z klubu włocławskich radnych Niezależnych jest kandydatem na prezydenta Włocławka w zbliżających się jesiennych wyborach samorządowych o czym poinformował podczas zorganizowanej konferencji prasowej w dniu 30 maja br. przewodniczący klubu, były prezydent Andrzej Pałucki.

Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Włocławek towarzyszyli były prezydent Andrzej Pałucki i były radny Jan Stocki.

Jest pora aby się inni wykazali. Ta kadencja pokazała, że niespecjalnie się wykazali młodsi ode mnie zapowiadający szumnie rewolucyjne zmiany w mieście Włocławku. Natomiast my jako klub radnych Niezależnych chcielibyśmy aby powstała siła oddziaływania w mieście, formacja apolityczna dbająca o gospodarkę. Jeżeli chcemy mowić o polityce to owszem ale polityka gospodarcza – mówił były prezydent Andrzej Pałucki.

Jak zaznaczył były prezydent Pałucki Dariusz Wesołowski jest obecnie wiceprzewodniczącym Rady Miasta.

Jest czwartą kadencję radnym, jest człowiekiem, który nigdy nie korzystał z apanaży związanych funkcjonowaniem samorządu w postaci ubiegania się o stanowiska zawodowe, pracę w podmiotach miejskich a były takie przypadki. Całe życie funkcjonował w oparciu o własną przedsiębiorczość i własne pomysły na prowadzenie działalności gospodarczej z pozytywnym skutkiem. Stąd też nasze przekonanie, że osoba, która nie czerpała w przeszłości z dóbr samorządu włocławskiego w postaci gospodarczych przedsięwzięć, a sama wykazuje się dobrymi efektami gospodarczymi daje przesłanki na poprowadzenie tych niestety zapadających się działań gospodarczych w mieście - tak zarekomendował kandydata były prezydent Andrzej Pałucki.

Kandydatowi na prezydenta Dariuszowi Wesołowskiemu był usatysfakcjonowany, że to sam były prezydent Pałucki zapowiedział start jego w wyborach samorządowych. Ponadto zaznaczył, że jest osobą bezpartyjną i wyjaśnił, że należał do PO, ale szeregi jej opuścił w 2006 roku.

Każdego dnia słyszałem od włocławian, że są zawiedzeni obecną władzą. Skarżą się licznie włocławscy przedsiębiorcy i przenoszą się do strefy brzeskiej. Za prezydenta Pałuckiego powstała strefa i nic się w tym kierunku nie robi. Ta kadencja jest zaprzepaszczona. Mamy szczególny moment na zmiany w mieście. Musimy postawić na rożwój gospodarczy tego miasta – mówił kandydat na prezydenta.

Klub Niezależnych pracuje intensywnie nad listą kandydatów do Rady Miasta, która do publicznej wiadomości zostanie podana po ogłoszeniu daty wyborów przez Państwową Komisję Wyborczą i wtedy również zostanie przedstawiony program wyborczy.

 

Szykuje się zacięta walka o fotel prezydenta Włocławka. Niezależni tworzą listy wyborcze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się