:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Ta ważna droga od lat wymaga pilnej inwestycji

Ludzie_, ważna droga wymaga pilnej inwestycji - zdjęcie, fotografia

Dogodne połączenie z Włocławka - drogą krajową nr 62, do węzła autostradowego Włocławek-Zachód i Brześcia Kujawskiego wymaga pilnych działań.

Włocławski radny Krzysztof Kukucki podczas konferencji prasowej zorganizowanej w dniu 17 listopada 2017 r. w Urzędzie Miasta Włocławek w przedmiocie budowy dworca włocławskiego z udziałem europosła Janusza Zemke, posła na Sejm RP Tomasza Lenza, prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego zaapelował do wszystkich parlamentarzystów, samorządowców ponad podziałami do wspólnego zabiegania o poprawę odcinka drogi krajowej 62 między granicą miasta Włocławek a węzłem autostradowym.

Parlamentarzyści lokalni niezależnie od tego jaką formację reprezentujecie proszę o wsparcie władz samorządowych nie tylko Włocławka, ale również i powiatu włocławskiego, gminy Brześć Kujawski w sprawie poprawy dojazdu do autostrady i skomunikowania naszego miasta ze strefą rozwoju w Brześciu Kujawskim co jest ważne dla Brześcia Kujawskiego i dla powiatu włocławskiego jak również dla mieszkańców Włocławka, ponieważ część z naszych mieszkańców będzie tam pracować - mówił radny Krzysztof Kukucki.

Już podkreślił Kukucki ten odcinek drogi krajowej 62 między granicami miasta a węzłem autostradowym powoli się zatyka. Istnieje potrzeba jej poszerzenia  przynajmniej po dwa pasy w dwie strony.

Jest to jego zdaniem kolejne wspólne wyzwanie do realizacji samorządu Włocławka i parlamentarzystów wybranych przez mieszkańców.


Ta ważna droga od lat wymaga pilnej inwestycji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się