:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Targi Zdrowia we Włocławku za nami [ZDJĘCIA]

Polecamy, Targi Zdrowia Włocławku [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Konsultacje medyczne pomiar cukru, ciśnienia, wagi, badanie słuchu, wzroku oraz zbiórka krwi odbyły się w minioną  sobotę, 3 października br. w Centrum Handlowym „Wzorcownia” we Włocławku. Targi Zdrowia zorganizowane zostały  przez Fundację Caietanus z Włocławka. Patronat na wydarzeniem objął Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski.

Fotorelacja TUTAJ

Celem wydarzenia  jak zaznaczyli organizatorzy było dotarcie z ofertą prozdrowotną oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej, zwłaszcza wśród osób powyżej 50-tego roku życia. Organizatorzy chcą promować dobre nawyki sprzyjające zachowaniu i poprawie zdrowia, kondycji fizycznej oraz dobrego samopoczucia.

Wystawcy przedstawili  różne oferty wśród których między innymi znalazła się oferta Spółki Baza z o.o. w skład której wchodzi Restauracja Ratuszowa oraz Targowisko Miejskie. Restauracja słynie z doskonałej kuchni, gdzie serwowane są dania dietetyczne szybko przygotowane oraz bardzo smaczne. Firma nawiązała stałą współpracę z dietetykami z Centrum Dietetycznego Naturhouse Włocławek. W trakcie  trwania targów stoisko serwowało smaczne jabłka.

Podczas targów prezentowano ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami. Zespół Szkół nr 3 we Włocławku posiada szeroką ofertę  edukacyjną, rehabilitacyjną oraz specjalistycznego wsparcia dla uczniów z różnymi  niepełnosprawnościami  i ich rodziców od wczesnego wspomagania rozwoju do kształcenia zawodowego. Oferta zajęć specjalistycznych to min.: artyterapia, dogoterapia, edukacja dzieci autystycznych, rehabilitacja, terapia logopedyczna, neurologopedyczna, polisensoryczna, oraz wsparcie dla niesłyszących i niedowidzących.

Na stoisku Diagmedu można było sprawdzić ciśnienie i poziom cukru w organizmie natomiast firma Foni Med wykonywała badania słuchu.

Targi Zdrowia we Włocławku za nami [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się