:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Tego jeszcze we Włocławku nie było. Sprawdź atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego

Rozrywka, jeszcze Włocławku było Sprawdź atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego - zdjęcie, fotografia

16 i 17 grudnia w godz. 10.00-18.00 na placu Wolności odbędzie się III Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku będą stoiska oferujące smakołyki, zabawki, ozdoby bożonarodzeniowe i upominki świąteczne.

Pojawi się wielu producentów, twórców ludowych i rękodzielników, którzy będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby w udekorowanych świątecznie domkach handlowych.

Na placu Wolności staną świąteczne iluminacje. Będzie pysznie i kolorowo. Nie zabraknie również atrakcji: odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu ICE TEAM z Poznania, uczestników mistrzostw świata oraz najbardziej prestiżowych konkursów rzeźbienia w lodzie, gdzie podczas 3-godzinnego pokazu powstanie artystyczna rzeźba lodowa.

Początek godz. 10.00. Rzeźbę będzie można oglądać przez dwa dni trwania Jarmarku. Najmłodsi „Milusińscy” będą mogli przejechać się „kolejką Świętego Mikołaja”, która będzie woziła dzieci za darmo w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-18.00. Nie zabraknie choinki i Świętego Mikołaja, z którym będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie. Posłuchamy również kolęd i pastorałek w wykonaniu małych i dużych włocławian.

Tego jeszcze we Włocławku nie było. Sprawdź atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się