:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Tragedia nad wodą: 4-latek wpadł do przydomowego oczka wodnego

Informacje z Kraju, Tragedia wodą latek wpadł przydomowego oczka wodnego - zdjęcie, fotografia

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy w miejscowości Ignalin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 4-letni chłopiec wykorzystując nieuwagę mamy wyszedł z domu na podwórko. Chwilę później chłopca w przydomowym oczku wodnym znalazł ojciec. Mimo natychmiast podjętej reanimacji dziecko zmarło.

Wczoraj (27.05.17) około godziny 15.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został powiadomiony, że w miejscowości Ignalin do oczka wodnego wpadło dziecko. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce zastali załogę karetki pogotowia, która przeprowadzała reanimację 4-letniego chłopca.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 4-letni chłopiec, który był pod opieką mamy, wykorzystał jej chwilową nieuwagę przy usypianiu młodszego dziecka i wybiegł z domu na podwórko. Po chwili chłopca znajdującego się w przydomowym oczku wodnym zauważył ojciec, który w tym czasie kosił trawę. Mężczyzna podjął reanimację chłopca i wezwał służby ratunkowe. Mimo natychmiastowej pomocy, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon dziecka. Rodzice byli trzeźwi.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Tragedia nad wodą: 4-latek wpadł do przydomowego oczka wodnego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się