:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Tragedia w regionie. Nie żyje miesięczna dziewczynka znaleziona na polu

Społeczeństwo, Tragedia regionie żyje miesięczna dziewczynka znaleziona - zdjęcie, fotografia

Miesięczna dziewczynka wychłodzona trafiła do szpitala. Mundurowi  ustalają przyczyny tego zdarzenia. Do wyjaśnienia zatrzymano 36-letnią matkę dziecka.

Dyżurny policji w Radziejowie otrzymał informację dziś (6.02.2018r.) około 5:15. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednej z miejscowości w gm. Piotrków Kujawski miesięczna dziewczynka jest nieprzytomna, wychłodzona i potrzebuje pomocy. Na miejscu policjanci ustalili, że lekarze pogotowia udzielają pomocy nieprzytomnemu dziecku, które zostało znalezione na polu w pobliżu domu. Okoliczności, w jakich do tego doszło są ustalane przez policjantów. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.

Do sprawy zatrzymano 36-letnią matkę niemowlaka. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Dziś kilka minut po godzinie 13:00 radziejowscy policjanci otrzymali informację ze szpitala, że miesięczna dziewczynka zmarła. Z zatrzymaną matką niemowlaka trwają czynności wyjaśniające mające na celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

 

Tragedia w regionie. Nie żyje miesięczna dziewczynka znaleziona na polu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się