:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Tragiczna śmierć policjanta w Wabczu w kujawsko-pomorskim

Wypadki drogowe, Tragiczna śmierć policjanta Wabczu kujawsko pomorskim - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego wypadku w trakcie pełnienia służby przez policjanta doszło w piątkowy poranek. Funkcjonariusz poniósł śmierć w wypadku drogowym kiedy prowadził motocykl. Do zdarzenia doszło w powiecie chełmińskim.

W piątek rano 13.07.2018 na drodze krajowej nr 55, około 7:40, w miejscowości Wabcz, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza, pełniącego służbę na motocyklu. Niestety – pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji - naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora – informuje Kamila Ogonowska z KPP w Chemnie.

Policjant miał 31 lat. Pracował w Policji od ponad 11 lat. Funkcjonariusz miał żonę i dwójkę dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

Tragiczna śmierć policjanta w Wabczu w kujawsko-pomorskim komentarze opinie

  • Gośc - niezalogowany 2018-07-16 08:42:40

    Kto to pisze Wabcz?chyba Wałcz Chemno a może Chełmno Do szkoły do szkoły bo wstyd

  • gość 2018-07-17 22:47:43

    Wabcz to wieś w województwie kujawsko - pomorskim ;) Geografia ...

Dodajesz jako: Zaloguj się