:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Tragiczne potrącenie pod Lubrańcem. Mężczyzna zmarł

Społeczeństwo, Tragiczne potrącenie Lubrańcem Mężczyzna zmarł - zdjęcie, fotografia

Mimo podjętej przez włocławskich policjantów i załogę karetki pogotowia resuscytacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych pieszemu potrąconemu przez forda. Do tragedii doszło dzisiaj (11.10.17) rano pod Lubrańcem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają tożsamość ofiary i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło dziś (11.10.17) rano ok. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr 270 w gminie Lubraniec (pow. włocławski). Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci z włocławskiej „patrolówki”, którzy wracając z interwencji, zauważyli stojącego na drodze forda oraz leżącego nieopodal mężczyznę i rower. Mundurowi widząc, że doszło do potrącenia, natychmiast zaczęli udzielać pomocy poszkodowanemu. Niestety pomimo prowadzonej przez policjantów i załogę karetki pogotowia resuscytacji, mężczyzna zmarł.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych i obecnego na miejscu prokuratora wynika, że kierujący fordem 57-letni mężczyzna potrącił pieszego, który prowadził rower. Policjanci ustalili, że kierowca forda był trzeźwy. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana funkcjonariuszom, trwają ustalenia w tym zakresie.

Dokładne okoliczności tragedii wyjaśni prowadzone śledztwo.

Tragiczne potrącenie pod Lubrańcem. Mężczyzna zmarł komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się