:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Tragiczny finał wypoczynku nad wodą w regionie. Nie żyje 35-latek

Region_, Tragiczny finał wypoczynku wodą regionie żyje latek - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w niedzielę nad jeziorem w Wąsoszu. Służby zaalarmowane o zaginięciu 35-letniego mężczyzny, po ponad godzinie poszukiwań wyłowiły z jeziora ciało zaginionego.

W niedzielę (27.05.18) przed 17.00 dyżurny szubińskiego komisariatu został powiadomiony o zaginięciu 35-latka, który wspólnie ze swoją znajomą przebywał nad jeziorem w Wąsoszu. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna pływał w jeziorze i prawdopodobnie z niego nie wyszedł.

Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe. Policjanci sprawdzili teren plaży oraz miejsce zamieszkania zaginionego z wynikiem negatywnym. Po ponad godzinie poszukiwań ciało 35-latka zostało znalezione w jeziorze przez płetwonurków z PSP w Bydgoszczy.

Okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Szubinie, pod nadzorem prokuratora. Ciało denata zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, która m.in. odpowie na pytanie, czy 35-latek w chwili śmierci był trzeźwy?

Tragiczny finał wypoczynku nad wodą w regionie. Nie żyje 35-latek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się