:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Tragiczny pożar w regionie. W pokoju znaleziono spalone ciało mężczyzny

Informacje z regionu, Tragiczny pożar regionie pokoju znaleziono spalone ciało mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, w którym zginął 69-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Rogowo w Czumsku Dużym.

Dyżurny Policji w Rypinie dowiedział się o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Czumsk Duży, gm. Rogowo około godziny 8-ej rano w czwartek (01.03).

Podczas akcji ratowniczej, w objętym ogniem pokoju, znaleziono spalone ciało mężczyzny. Po opanowaniu i ugaszeniu pożaru na miejsce weszli śledczy. Tam pod nadzorem prokuratora w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali kryminalistyczne oględziny, które wstępnie wykazały, że do zaprószenia ognia doszło w pomieszczeniu zajmowanym przez denata.

Był nim 69-letni mieszkaniec. Pozostałym dwóm osobom przebywającym w tym samym budynku nic się nie stało. Dokładne okoliczności i przyczyny pożaru pod nadzorem prokuratora wyjaśniają rypińscy policjanci.

Tragiczny pożar w regionie. W pokoju znaleziono spalone ciało mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się