:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Tragiczny wypadek w Dąbrówce Barcińskiej. Czołowe zderzenia Seata z Peugeotem

Wypadki drogowe, Tragiczny wypadek Dąbrówce Barcińskiej Czołowe zderzenia Seata Peugeotem - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 10 września w Dąbrówce Barcińskiej na drodze Barcin – Złotowo. Na odcinku drogi zginął 29-letni mieszkaniec Wojdala w gminie Pakość.

Do śmiertelnego wypadku doszło na odcinku drogi Barcin – Złotowo. Z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 29-latek kierujący Seatem Cordobą chcąc wyprzedzić samochód ciężarowy, źle ocenił odległość i prędkość samochodu jadącego z naprzeciwka i czołowo zderzył się z peugeotem 2017, którego prowadziła kobieta.

W wyniku tego zdarzenia kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, natomiast kierujący samochodem seat cordoba uderzył w drzewo wskutek czego poniósł śmierć na miejscu. Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważnych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury bada wszystkie okoliczności zdarzenia - asp. szt. Edyta Gościńska z KPP w Żninie.

(fot. KPP Żnin)

Tragiczny wypadek w Dąbrówce Barcińskiej. Czołowe zderzenia Seata z Peugeotem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się