:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tragiczny wypadek w Jarantowicach w Gminie Choceń. Nie żyje 32-latek, cztery osoby w szpitalu

Wypadki drogowe, Tragiczny wypadek Jarantowicach Gminie Choceń żyje latek cztery osoby szpitalu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
nWloclawek.pl 24/02/2019 10:10

Wypadek Jarantowice, Gmina Choceń. Do kolejnego tragicznego i zarazem śmiertelnego wypadku doszło w sobotę 23.02.2019 roku w m. Jarantowice w Gminie Choceń. Miało tam miejsce zderzenie czołowe dwóch samochodów, w którym 4 osoby trafiły do szpitala z obrażeniami, natomiast 1 osoba poniosła śmierć na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na drodze powiatowej z Chocenia do Śmiłowic.

Na miejscu pojawili się prokurator i policja, którym wstępnie udało się ustalić, iż 25-latek kierowca opla signum jechał z kierunku Śmiłowic w stronę Chocenia drogą powiatową P-2909C. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo w nadjeżdżającego opla astrę, którego prowadził 32-latek.

W wyniku tego wypadku prowadzący opla astrę poniósł śmierć na miejscu natomiast pasażerowie tego samochodu zostali z obrażeniami przewiezieni do szpitala. Także 25-letni kierowca opla signum trafił do szpitala z obrażeniami.

Funkcjonariusze policji sprawdzili trzeźwość 25-latka – był trzeźwy.

Prokurator podjął decyzję o zatrzymaniu kierowcy opla signum do momentu wyjaśnienia sprawy.

Droga w czasie wykonywania czynności była zablokowana. Wyznaczono na niej objazdy.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury.

Reklama

Tragiczny wypadek w Jarantowicach w Gminie Choceń. Nie żyje 32-latek, cztery osoby w szpitalu komentarze opinie

  • gość 2019-02-24 11:57:41

    Tragedia...ale 23 marzec 2019 będzie za miesiąc...błąd w dacie...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 16:53:09

    Wiadomo co z poszkodowanymi ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 22:37:59

    Taka tragedia przez jakiegoś dzieciaka który pewnie za szybko jechal

  • Trraa - niezalogowany 2019-02-26 11:01:08

    Podobno te osoby co trafiły do szpitala co zginął kierowca kobieta w bardzo ciężkim stanie w śpiączce.. do tego dwoje dzieci z nimi jechało ale im nic poważnego się nie stało

  • gość 2019-02-26 19:28:01

    dlaczego młodzi ludzie uważają że są we wszystkim władni. Im się wydaje że potrafią zapanować nad kierownicą. Żonę wysłał prawie do św Piotra. Dziewczynkę połamał i zadrutował. Synka pozbawił ojca i pewnie matki( oby nie). I co dostanie 2 lata? a kto wróci ojca i matkę dzieciom? nasze prawo to kicha

  • gość 2019-02-26 23:41:12

    Wypadek spowodował podobno syn radnego miasta we Włocku... mecenasy Pana W już działają...

  • Morwa - niezalogowany 2019-02-27 13:23:40

    Człowiek, który spowodował wypadek znany był ze swojej brawurowej jazdy i głupoty na drodze. Zabił biednego chłopaka. Dziewczyna w ciężkim stanie, nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Powinien siedzieć w więzieniu, a nie na ulicy być widywanym !!!!!! Panoszy się jakby się nic nie stało!!! Straszna niesprawiedliwość!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Morwa - niezalogowany 2019-02-27 13:24:31

    Człowiek, który spowodował wypadek znany był ze swojej brawurowej jazdy i głupoty na drodze. Zabił biednego chłopaka. Dziewczyna w ciężkim stanie, nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Powinien siedzieć w więzieniu, a nie na ulicy być widywanym !!!!!! Panoszy się jakby się nic nie stało!!! Straszna niesprawiedliwość!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Ciekawy - niezalogowany 2019-02-27 16:54:04

    Straszna tragedia. A którego to?

  • Gość55 - niezalogowany 2019-02-28 11:13:41

    "Gosc" "Nasze prawo to kicha" ? W tym kraju prawo stanowi stanowisko służbowe i pieniądze.. a więc to już nie prawo tylko bezprawie. Tak bynajmniej ja to widze.

  • gość 2019-03-01 16:45:54

    Słyszałem, że podobno rodzina byłego prezydenta miasta- oby tylko świadkowie nie dali się zastraszyć i morderca otrzymał maksymalną karę.

  • gość 2019-03-02 03:03:15

    To niech lepiej rodzina weźmie porządnego radcę prawnego od wypadków i odszkodowań, bo będą mieli bardzo ciężko, jeśli to prawda z jego znajomościami, na pewno nie powinni brać byle firmy odszkodowawczej ,,pomagającej,, za 20-30% haraczu