:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Tragiczny wypadek w regionie. 34-latka potrąciła pieszego

Informacje z regionu, Tragiczny wypadek regionie latka potrąciła pieszego - zdjęcie, fotografia

Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi potrąciła pieszego, który w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek (02.03) około godz. 19:30 w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi na prostym odcinku drogi potrąciła 47-latka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd i nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Wagańca poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa. Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Po raz kolejny policja przypomina PAMIĘTAJMY O ODBLASKACH! Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.

Tragiczny wypadek w regionie. 34-latka potrąciła pieszego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się