:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 26-latek a cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO]

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (16.11.2017) na DK nr 10 w pobliżu miejscowości Emilianowo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna kierujący fiatem ducato. Cztery osoby z drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafiły do szpitala.

W czwartek (16.11.2017) około godziny 02:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w pobliżu miejscowości Emilianowo. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy: fiat ducato i citroen jumper. Na miejscu śmierć poniósł mężczyzna w wieku 26 lat jadący fiatem. Natomiast cztery osoby z citroena zostały przewiezione do szpitala.

Droga jeszcze przez ponad 3 godziny była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli na ten czas objazdy.

Na miejscu policjanci prowadzili, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 26-latek a cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się