:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje pasażerka Peugeota

Region_, Tragiczny wypadek regionie żyje pasażerka Peugeota - zdjęcie, fotografia

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu w Bydgoszczy doszło do zderzenia dwóch aut. W wyniku uderzenia śmierć poniosła pasażerka jednego z pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę (01.10.2017) około godziny 08:00, wówczas dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Fabrycznej w Bydgoszczy. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Kia, jadąc ulicą Kamienną w kierunku Fordonu, zderzył się z pojazdem marki Peugeot, który jadąc ulicą Kamienną od strony Fordonu, skręcał w lewo w ulicę Fabryczną.

W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka peugeota. Natomiast kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala. Kierowca kia był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają, który z kierujących przyczynił się do tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje pasażerka Peugeota komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się