:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Trzech włamywaczy plądrowało mieszkanie we Włocławku

Informacje lokalne, Trzech włamywaczy plądrowało mieszkanie Włocławku - zdjęcie, fotografia

Anonimowa informacja mieszkańca Włocławka i szybko podjęte działania pozwoliły mundurowym na zatrzymanie trójki sprawców podczas włamania do mieszkania. Zapytani co robią tłumaczyli, że przyszli odwiedzić znajomego i żeby nie budzić jego sąsiadów weszli oknem balkonowym. Wszyscy, gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty. Za włamanie i próbę kradzieży mienia grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek (9.03.18) tuż po północy dyżurny policji we Włocławku został powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu do jednego z mieszkań na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Wysłani na miejsce policjanci zauważyli uchylone drzwi balkonowe w jednym z lokali na parterze, a w środku trzy osoby plądrujące szafki.

Gdy policjanci weszli do mieszkania zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, którzy zdążyli przygotować do wyniesienia siatki z łupem. Sprawcy tłumaczyli, że przyszli odwiedzić znajomego, a nie chcąc budzić jego sąsiadów weszli oknem balkonowym.

Policjanci nie uwierzyli w wyjaśnienia i przewieźli całą trójkę do komendy. Tam sprawdzili ich trzeźwość. 39-latka miała w organizmie 1,8 promila alkoholu, natomiast dwaj mężczyźni (19 i 20l.) ponad 1,9.

Śledczy, gdy zatrzymani wytrzeźwieją, przesłuchają całą trójkę. Wszyscy usłyszą zarzut włamania do mieszkania. Za ten czyn grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Trzech włamywaczy plądrowało mieszkanie we Włocławku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się