:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Trzej młodzi sprawcy ukradli ciągnik. Łupem nie cieszyli się długo

Informacje z regionu, Trzej młodzi sprawcy ukradli ciągnik Łupem cieszyli długo - zdjęcie, fotografia

W niedziele około 6:00 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do garażu jednego z gospodarstw w miejscowości Makówiec . Łupem złodziei padł ciągnik o wartości 25 tysięcy złotych. Radość sprawców nie trwała długo. Mundurowi zatrzymali sprawców i odzyskali ciągnik.

W niedzielę około 6 rano, dyżurny naszej jednostki otrzymał zgłoszenie, że ktoś włamał się do garażu jednego z gospodarstw w miejscowości Makówiec i ukradł ciągnik. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy potwierdzili zgłoszenie. Łupem sprawców padł ciągnik o wartości 25 tysięcy złotych.

Mundurowi na miejscu wykonali szereg czynności, przesłuchali świadków, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz wykorzystali psa tropiącego. W toku wykonywania czynności, jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali 3-ech sprawców odpowiedzialnych za dokonanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony ciągnik . Mężczyźni w wieku 20, 22, 27 lat zostali zatrzymani i doprowadzeni do jednostki. Wszyscy trzej usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Trzej młodzi sprawcy ukradli ciągnik. Łupem nie cieszyli się długo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się